Browse Category by Events
Events, Human Rights, Torture prevention

Принципи результативного опитування при проведенні розслідувань та зборі інформації

На 105-му пленарному засіданні Європейського комітету з питань запобігання катуванням ЄКЗК провів обмін думками з Асоціацією запобігання катуванням щодо нещодавно оприлюднених Принципів результативного опитування при проведенні розслідувань та зборі інформації, які були розроблені групою міжнародних експертів під керівництвом колишнього спеціального доповідача ООН щодо катувань, професора Juan E. Méndez.

Continue Reading
Events, Адвокатська практика, Судова практика

Матеріали до Другої прес-конференції «Прогалини в морській галузі України та її безсилля у протидії корупційним викликам»

В УНІАН 29 червня 2021 року відбудеться Друга прес-конференція «Прогалини в морській галузі України та її безсилля у протидії корупційним викликам».

Доповідач – адвокат Ягунов Дмитро Вікторович, представник ТОВ «Злагода» та Слободенюка С.А. у цивільній справі та кримінальних провадженнях, пов’язаних із рейдерським захопленням майна ТОВ «Злагода» та Слободенюка С.А. – порому ВИЛ-0224-К на підставі підроблених документів.

Continue Reading
Events, Адвокатська практика

Друга прес-конференція «Прогалини в морській галузі України та її безсилля у протидії корупційним викликам»

В УНІАН 29 червня 2021 відбудеться Друга прес-конференція «Прогалини в морській галузі України та її безсилля у протидії корупційним викликам».

Continue Reading
Events, Human Rights

Проблеми пенітенціарної системи – у фокусі уваги Офісу Генерального прокурора

Декілька слів про зустріч в Офісі генерального прокурора з приводу пенітенціарної реформи.

Були окремі коментарі, порад, рекомендація, критика. Мовляв, а чому Офіс Генерального прокурора?

Continue Reading
Events, Penitentiary Inspections

Тренінг з питань пенітенціарної інспекції

16.08.2017 Відділом інспектування дотримання прав людини в пенітенціарних закладах Міністерства юстиції за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста і Офісу Ради Європи проведено навчальний тренінг для персоналу секторів та головних спеціалістів з інспектування міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції. Continue Reading

Drafts, Events, Human Rights, Penitentiary Inspections, Prison and Probation Reform

Щодо закону про створення слідчих Міністерства юстиції

Гадаю, що ситуація навколо цієї ініціативи, яка Міністерством юстиції ретельно приховувалася до останнього моменту, потребує максимально широкого громадського обговорення. Адже йдеться не просто про внесення змін до статті 216 Кримінального процесуального кодексу України, яка визначає тих, хто має повноваження здійснювати досудове розслідування. Continue Reading