Events, Адвокатська практика

Друга прес-конференція «Прогалини в морській галузі України та її безсилля у протидії корупційним викликам»

В УНІАН 29 червня 2021 відбудеться Друга прес-конференція «Прогалини в морській галузі України та її безсилля у протидії корупційним викликам».

Доповідач – адвокат Ягунов Дмитро Вікторович, представник ТОВ «Злагода» та Слободенюка С.А. у цивільній справі та кримінальних провадженнях, пов’язаних із рейдерським захопленням майна ТОВ «Злагода» та Слободенюка С.А. – порому ВИЛ-0224-К на підставі підроблених документів.

На порядку денному прес-конференції – заволодіння судном  на підставі підробленого Акту технічного нагляду та подальше використання невідомими особами судна без документів (з підробленими документами) на ділянці Державного кордону України під новою назвою «Кислицький».

В основі прес-конференції – опис ситуації, як можна безкарно захоплювати майно на підставі підписів мертвих громадян.

На порядку денному – тривала відсутність будь-якої реакції органів державної влади на явну тривалу злочинну поведінку, що може свідчити про сприяння злочинцям з боку окремих посадових осіб правоохоронних та інших органів у використанні підроблених документів, а також у використанні судна, захопленого на підставі підроблених документів.

На прес-конференцію запрошуються представники Морської адміністрації, Міністерства інфраструктури України, Національної поліції України, Державного бюро розслідувань, Національного антикорупційного бюро України, Офісу Генерального прокурора, Державної прикордонної служби України, Національної асоціації адвокатів України, Комітетів Верховної Ради України з питань антикорупційної політики, з питань правової політики, з питань правоохоронної діяльності, з питань транспорту та інфраструктури.

Матеріали Першої прес-конференції – за посиланням.

Кожен має право на свободу вираження поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати і передавати інформацію та ідеї без втручання органів державної влади і незалежно від кордонів (стаття 10 Конвенції про захист прав людини).